:::: MENU ::::

Hakkımda

ömer öner

Ömer Öner Kimdir?

ömer öner yani ben 🙂 80 yılların ortalarında şubat ayında istanbul’un üsküdar semtinde dünyaya gözlerimi açmışım. Sinop’lu olan anne babanın 3 erkek çocuğundan yaşca en küçük fiziksel olarak an itibari ile en büyüğü olan çocuklarıyım 🙂 .

İlk öğretim ve üniversite dahil tüm eğitim hayatımı istanbul’da tamamladım. Tüm eğitim hayatım boyunca ilgi duyduğum alanlar teknoloji ve güzel sanatlar olmuştu. Meslek olarak teknoloji tarafını seçip yoluma devam ettim. Güzel sanatlar ise hayatımın hep bir tarafında hayalim olan resim sergisi isteğide hep aklımda 🙂

2000 yılından bu yana yoğun bir merak duygusu ile devam eden elektronik, bilgisayar ve teknoloji alanlarında aktif olma sürecim, bu ilgim sayesinde sürekli genişleyen bilgi ve tecrübe kazanımlarıyla halen devam etmektedir. Hedefim sadece para kazanabileceğim bir iş sahibi olmak değil; aynı zamanda gelecek adına bilgi, bilişim, Internet ve teknoloji alanlarında yenilik doğurabilecek çalışmalarda yer almaktır.

Şu yadsınamaz bir gerçektir ki, gelecek daima bilgi, bilişim ve teknoloji sektöründe var olmaya devam edecektir. Kanımca başarı ve gelecek bilgi ile değil, bilgiye sahip olan beyni yönetebilmekle edinilir. Ben bu başarıya, azme ve güce sahip olduğuma inanıyorum.

Aşağıdaki konularda iletişime geçebilrisiniz.

  • Linux’a Göç, Destek ve Kurumsal Çözümler.Sunucu Sistemleri ve Kurumsal Çözümler.
  • Cloud / Devops Süreçleri ve Yapılandırrmaları.
  • Firewall Çözümleri,Web Tabanlı İş Uygulamaları, Kurumsal Web Siteleri.
  • Var Olan Altyapılara Yönelik Danışmanlık ve Teknik Servis Hizmetlerinin Yanı Sıra Özgür Yazılıma Geçiş Projelerine Eğitim ve İmplementasyon Desteği.
  • Web Tabanlı Yazılım Geliştirme Projeleri, Kurumsal GNU/Linux Sunucuları Yönetimi, MySQL Veritabanı Kurulumu, Yönetimi ve Optimizasyonu.
  • Performans İyileştirme (Tunning) Hizmetleri.
  • Bulut ve Sanallaştırma Çözümleri.

ömer öner linkedin profile